Call of Duty: Infinite Warfare, demosuyla birlikte E3 2016’da!

Bakalım oyuncular bu senaryoyu beğenecek mi?

Call of Duty’nin resmi Twitter hesabında oyunun yapımcısı Infinity Ward, Call of Duty: Infinite Warfare’in oldukça geniş bir hikaye demosuyla geleceğini duyurdu. Oyunun fragmanının oldukça kötü eleştiri aldığını biliyorduk. E3 2016 gösterisi her şeyi değiştirebilir mi acaba?

x

Bu demonun gösterilmesi çevrim içi bir maçın videosunun gösterilmeyeceği anlamına gelmiyor.Gösterinin 13 Haziran 2016 tarihinde olacağını söylemekte fayda var. Activision’un nerede ve ne zaman olacağıyla ilgili açıklama yapmamasına rağmen 13 Haziran günü Sony ile Activision arasındaki anlaşmadan ötürü bir gösterim görebiliriz..

Oyunun hikayesi Yüzbaşı Reyes hakkında. Yüzbaşı Reyes, Dünya’da son kalan savaş gemisinde önemli bir misillemeye rehberlik ediyor. Reyes’in hikayesi bizlere koalisyon güçleri ile acımasız düşmanlar arasında gerçekleşen savaşa önderlik edeceğini gösterecek. Bu savaş, oyuncuyu Güneş Sistemi’nden dahi çıkaracak. “Büyük Ölçek Savaşı” denilen savaşa oyuncular tanık olacak.

Call of Duty: Infinite Warfare,  4 Kasım 2016 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarında erişime açılacak. Tüm ek paketler öncelikle PlayStation 4’te satışa sunulacak. Sony-Activision ortaklığı çoğu şeyi değiştirecek gibi gözüküyor.

Activision bu sene Call of Duty 4: Modern Warfare’in yenilenmiş versiyonunu yayımlıyor, fakat bu oyuna sahip olabilmeniz için Call of Duty: Infinite Warfare’ın özel versiyonunu satın almanız gerekiyor.