Call of Duty: WWII ilk oyun içi hediyenizi şimdiden alabilirsiniz

Oyun içi bu hediyeyi alabilmeniz için, yapmanız gereken her şeyi gösterdik.

Bildiğiniz üzere Call of Duty: WWII oyuncuları, bir süredir oyunun sitesi üzerindeki bir gizem ile uğraşıyordu. Bu gizem, geçtiğimiz gece çözüldü. Gizemin çözülmesi ile tabii ki oyuncular da ödüllendirilecekti. Bahsettiğimiz bu gizemi çözen her oyuncuya, Call of Duty: WWII içerisinde kullanılabilecek bir çoklu oyuncu kartı veriliyor. Bu kart, profilinizi renklendirmenize yardımcı oluyor. Hatta Call of Duty oyuncularının alışık olduğu isimle söyleyelim: Calling Card.

Call of Duty: WWII için bu Calling Card ögesini almak aslında oldukça kolay. Sizlere bu ödülü nasıl alabileceğinizi, hemen aşağıda, madde madde yazacağız. Yalnız şöyle bir durum var, kazanacağınız bu kartı henüz göremiyorsunuz. Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz gibi, kartı alabilmek için oyunun çıkışını beklemeniz gerekiyor.

  1. https://www.callofduty.com/wwii/classified adresine girin.
  2. Bu adreste karşınıza bir daktilo çıkacak. Sırayla şu üç kodu girin: IUFDJ, BHLOP ve JMUBA.
  3. Her kod girdiğinizde, eğer daktilonun ışıkları yeşil oluyorsa, doğru gidiyorsunuz demektir. Üç ışık da yeşil yandıysa, bu adımı tamamlamışsınız demektir.
  4. 3 ışık da yeniş olduktan sonra, birkaç dosya göreceksiniz. İsterseniz okuyabilirsiniz fakat devam etmeniz gerekiyor gizemi çözmeye. Bu yüzden, daktilo sayfasına geri dönün.
  5. Daktilo sayfasında artık 3 değil, 5 ışık boşluğu göreceksiniz. Sırayla şu kodları girin: GNULV, YGXSH, CEODL, IBHQB ve QKEQW.
  6. Bu 5 kodu da doğru girdikten sonra, yeni dosyalar göreceksiniz. Bu dosyaların arasında gezinin ve üzerinde, “First in, first to win. Well done, soldier! Now claim your calling card” yazan dosyayı bulun, tıklayın üzerine.
  7. O dosyaya tıkladığınız zaman, giriş sayfası ile karşılaşacaksınız. Steam, Xbox veya PlayStation hesabınızla giriş yapın, otomatik olarak ödülünüzü alacaksınız.