Dauntless oyununun Founder’s Alpha süreci önümüzdeki hafta açılıyor

Büyük gün yaklaşıyor!

Dauntless, 18 Ağustos 2017 tarihinde Founder’s Alpha sürecini başlatarak oyuncularla buluşacak. Normal şartlarda 2017 yılı içerisinde PC platformuna ücretsiz olarak gelecek olan oyunun Founder’s Alpha olarak tanımlanan alfa öncesi sürecinin, katılmaya hak kazanan oyuncular ile buluşmasına gerçekten çok az kaldı. Yani, yakın bir zamanda interneti Dauntless görselleri ile süslenmiş olarak görmeniz mümkün.

Peki, Dauntless Founder’s Alpha sürecine katılmak için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle belirtmemiz gerekli ki, bu her yiğidin harcı değil ne yazık ki. Çünkü, Dauntless’in Founder’s Alpha sürecine katılmak istiyorsanız 80 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Normal şartlarda 100 dolar fiyat etiketine sahip olan Founder’s Edition paketine sahip olmak için iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Sonuçta, 20 dolar, 20 dolardır, öyle değil mi? Ayrıca, oyuncular açısından da bol bol ekstra içerik de sunuyorken imkan varsa kaçırmamak gerekli.

Oyunun sitesinde satışta olan 2 farklı paket daha bulunuyor, ama bahsini ettiğimiz bu iki paket de ne yazık ki Founder’s Alpha sürecine kazanma hakkı tanımıyor. Fakat, yine de onlara da göz atmak isterseniz, bahsini ettiğimiz diğer 2 paketin oyunculara, oyunun kapalı beta sürecine katılma hakkı verdiğini belirtelim. Yani, Founder’s Alpha sürecine katılma hakkı kazandıran paket yerine diğerlerini tercih ederseniz, çok da bir şey kaybetmezsiniz. Oyunun sadece PC platformuna özel olarak 2017 yılı içerisinde bedava olarak çıkacağını da tekrar hatırlatmakta fayda var.