Dauntless oyununun savaş sistemini gösteren yeni videolar yayımlandı

Videoları izledikçe heyecanımıza heyecan ekleniyor.

Bildiğiniz üzere Dauntless önümüzdeki hafta, yani 18 Ağustos 2017 tarihinde alfa öncesi sürecine girecek ve katılmaya hak kazanan oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyun hakkında çok daha fazla ayrıntı, Dauntless oyuncularla buluştuktan sonra ortaya çıkacaktır zaten, fakat biz, şimdilik bize sunulan bilgilerle yetinmeye çalışıyoruz. Bu haberimizde ise sizlerle oyunun savaş sistemi hakkında ve oyundaki silahlardan biri olan zincir bıçakları hakkında bilgi veren videoları paylaşacağız.

Dauntless için yayımlanan videlarda chain blades silahı ve savaş sistemi anlatılıyor.

Dauntless ekibinin paylaşmış olduğu zincir bıçaklar videosu da, savaş sistemi hakkında bilgi veren video da tam olarak 10 dakika ve 10 saniye uzunluğunda. İşin en güzel kısmı da, yayımlanan videolarda oyun içi görüntülere şahit oluyoruz. Her iki videoda da 10 dakika boyunca oyunun oynanışını izliyor olmak, oyunu bekleyenlerin merakını giderecektir. Chain blades adı verilen zincir bıçakların videosunda, silah ile yapılabilecek neredeyse her şey ayrıntılı olarak gösterilmiş. Düşmanlarınızı alt etmek için aklınızda bulunan bir silahsa, dikkatlice izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Yayımlanan diğer videoda ise oyunun savaş sistemine ve oynanışına şahit oluyoruz. Hem de yine chain blades silahlarını tanıtan videonun uzunluğunda, yani 10 dakika ve 10 saniye süresince dolu dolu anlatılıyor. Videoda da bahsedildiği üzere sistem büyük oranda Monster Hunter‘a benziyor. Dev yaratıkları alt ediyorsunuz, eşyaları topluyorsunuz, silahlarınızı güçlendiriyor veya daha iyisini yapıyorsunuz, sonra yine dev yaratıkları avlıyorsunuz.