Serious Sam 4, E3 2016’ya geliyor!

Oyunun deneme sürümü de oynanabilir olacak E3 2016 sırasında.

Devolver Digital resmi Twitter hesapları üzerinden E3 2016’da oyunculara sunacakları demo sürümü oyunların isimlerini verdi. Açık bir şekilde Absolver, STRAFE, Shadow Warrior 2 oyunlarının E3 2016 sırasında demo sürümlerinin oynanabilir olacağını belirten Devolver Digital, ismini vermediği başka bir oyunu da belirtmişti. Sizce ne olabilir bu oyun? Bizce Serious Sam 4!

Ekran-Alıntısı

Devolver Digital’in Twitter gönderisindeki ismi açıklanmayan oyunun Croteam tarafından geliştirildiğini belirten firma, aslında ilk ipucunu burada vermişti. Serious Sam serisi ile tanıdığımız Croteam tabi ki bu kadar basit bir ipucu ile kalmadı. Devolver Digital’in gönderisi önce Facebook üzerinden Croteam tarafından paylaşıldı. Croteam’in bu gönderisini ise resmi Serious Sam sayfası paylaştı. Paylaşırken de, “Things are getting serious.” metnini paylaştı ve oyuncuları çılgına çevirdi.

dasdasdas

Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan E3 2016 etkinliği görülen o ki çok güzel oyunlara ev sahipliği yapacak. Sizce bu oyunlar arasında Serious Sam 4 de bulunabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz!